KONST / Litografier / Serigrafi 10435041
*
nr 1043 5041
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Manuel Ros, bladets mått: 50x50, 45/50, löst blad
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juni 2016
kl 20:02:48
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa litografier löst blad manuel ros serigrafi spanien spansk spanska sydeuropa
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44
-
3058 Serigrafi
efter Andy Warhol, yttermått inklusive ram: 84,5x84,5
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:05
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33
*
Manuel Ros
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
nr 1043 5041
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Manuel Ros, bladets mått: 50x50, 45/50, löst blad
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juni 2016 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa litografier löst blad manuel ros serigrafi spanien spansk spanska sydeuropa
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44 -
3058 Serigrafi
efter Andy Warhol, yttermått inklusive ram: 84,5x84,5
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:05 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33